O projekte

Keď sme plánovali Novomestské kultúrne leto, mali sme dva ciele: rozšíriť aktivity aj mimo areálu Kuchajdy, a zároveň na Kuchajde ponúknuť viac zaujímavých akcií. Na koncerty si pravidelní návštevníci Kultúrneho leta zvykli, chcelo to vymyslieť niečo nové… niečo, čo sa hodí k letu… A tak padla voľba na letné kino 🙂

Deň premietania sme vybrali ľahko. Sobota je na návštevu kina pod otvoreným nebom ideálna. A potom sme sa zamysleli, nie je jedno premietanie za týždeň málo? A tak budeme premietať okrem soboty aj v stredu:)

Ďalším orieškom bol výber filmov. Rozmýšľali sme, čo budete chcieť pozerať? Nuž sme sa rozhodli nechať zodpovednosť za výber filmu na vás 🙂 Týždeň pred termínom premietania dostanete na výber tri atraktívne tituly a len vaše hlasy rozhodnú, čo budeme hrať:)

Dôležité fakty o letnom kine

Miesto konania: Amfiteáter prírodného kúpaliska Kuchajda, Bratislava – Nové Mesto
Premietacie dni
: streda a sobota
Premietací čas: 21.30 (v júli) a 21.00 (v auguste)
Ako vyberáme filmy: Niekoľko dní pred každým premietaním dostanete na výber tri filmy. Titul, ktorý získa najviac hlasov, budeme premietať.
Kde môžete hlasovať: na stránke Kino na Kuchajde alebo na Facebookovej stránke Letné kino na Kuchajde
Na čo myslieť pred premietaním: Lavičky sú tvrdé (deka spraví sedenie pohodlnejším), noci bývajú chladné (teplejšie oblečenie pomôže), komáre vedia piť krv (repelent snáď zaberie), dobrých ľudí sa všade veľa zmestí (vezmite so sebou priateľov) 🙂

Prajem vám príjemný filmový zážitok
Rudolf Kusý
starosta MČ Bratislava – Nové Mesto