Ktorým filmom sa rozlúčime so sezónou 2018 v stredu 5. septembra o 21.00 hod v Letnom kine na Kuchajde?

HORA MEDZI NAMI
Alex je fotoreportérka, ktorá sa ponáhľa na vlastnú svadbu. Má ju už za dva dni. Na letisku sa stretáva s Benom a keďže kvôli snehovej burke zrušili všetky lety, vysharujú vlastné mini súkromné lietadlo s pilotom. Ten však dostane v snehovej burke infarkt a lietadlo havaruje. Uprostred nedostupných hôr, v tonách snehu…boj o holy život a o lásku môže začať.
Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2017
Dĺžka: 109 min
Réžia: Hany Abu-Assad
Hrajú: Kate Winslet, Idris Elba
ČSFD: 65 %
TRAILER: https://www.youtube.com/watch?v=lpR8jFTcFpk

KINGSMAN: ZLATÝ KRUH
Svet Kingsmanov sa prvý raz predstavil vo filme Kingsman: Tajná služba ako nezávislá, medzinárodná, špionážna agentúra pracujúca v hlbokom utajení a ktorej cieľom je bezpečný svet. V ďalšom pokračovaní Kingsman: Zlatý kruh čelia naši hrdinovia novým výzvam. Centrála Kingsmanov je zničená a celý svet sa stáva rukojemníkom. Kingsmanov čekajú nové úlohy i prekážky. Spoja sa so spriatelenou americkou špionážnou organizáciou Statesman. Obe agentúry musia spoločnými silami poraziť nebezpečného nepriateľa a zachrániť tak svet.
Krajina pôvodu: USA/UK
Rok výroby: 2017
Dĺžka: 147 min
Réžia: Matthew Vaughn
Hrajú: Taron Egerton, Mark Strong
ČSFD: 72 %
TRAILER: https://www.youtube.com/watch?v=L7ATzyNgdOo

BARRY SEAL: NEBESKÝ GAUNER
Barry Seal pracuje ako pilot dopravného lietadla a rutina amerických vnútroštátnych letov ho čoraz viac ubíja. I preto nadšene skočí po ponuke „náhodného okoloidúceho“, z ktorého sa vykluje agent CIA, aby pilotoval pod záštitou tajných služieb. Barryho čakají sexy prelety nad základňami kolumbijských narkobarónov, z ktorých robí bohatú fotodokumentáciu, nutnú pre boj s drogovými kartelmi. Lenže prečo lietať takto naprázdno, keď sa môžete spojiť aj s protistranou a okroem fotiek pre CIA voziť do Ameriky i drogy?
Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2017
Dĺžka: 114 min
Réžia: Doug Liman
Hrajú: Tom Cruise, Domhnall Gleeson
ČSFD: 76 %
TRAILER: https://www.youtube.com/watch?v=73prEuwjW1I