Ktorý film si pozrieme v stredu 29. augusta o 21.00 hod v Letnom kine na Kuchajde?

PODOBA VODY
V utajovanom americkom vládnom laboratóriu prebiehajú experimenty s podivuhodným obojživelným monštrom nájdeným v Amazónii. Vie sa o ňom veľmi málo – domorodci ho uctievali ako boha, môže dýchať na vzduchu i pod vodou, podobá sa človekovi a je považovaný za nebezpečného tvora…

Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2017
Dĺžka: 123 min
Réžia: Guillermo del Torro
Hrajú: Sally Hawkins, Michael Shannon
ČSFD: 64 %
TRAILER: https://www.youtube.com/watch?v=qn0i-EfM5ro


POBREŽNÁ HLIADKA

Mitch (Dwayne Johnson) je chlap ako hora so silným morálnym kompasom a stoprocentným zápalom pre prácu vodného záchranára. Je to jednoducho úplný opak Matta Brodyho (Zac Efron), bývalého úspešného olympionika, ktorému sláva natoľko stúpla do hlavy, že si po nekonečnej sérii problémov musí pod Mitchovým velením ako plavčík odkrútiť pár desiatok hodín verejne prospešných prác.

Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2017
Dĺžka: 119 min
Réžia: Seth Gordon
Hrajú: Dwayne Johnson, Zac Efron
ČSFD: 52 %
TRAILER: https://www.youtube.com/watch?v=plN0RfStUDs


KONG: OSTROV LEBIEK

Strhujúci pôvodný dobrodružný film režiséra Jordana Vogt-Roberts\ je príbehom nesúrodého tímu bádateľov, vojakov a dobrodruhov, ktorí sa spojili, aby preskúmali tajomný,  rovnako nebezpečný ako krásny, ostrov kdesi v Pacifiku, ktorý nie je v žiadnej mape. Odtrhnutí od všetkého, čo poznajú, vstupujú na územie mohutného Konga a začínajú tak najstrašnejší boj človeka s prírodou. Ich cesta za poznaním sa mení na boj o prežitie a útek z prapôvodného Raja, v ktorom nie je pre človeka miesto.

Krajina pôvodu: USA/Čína
Rok výroby: 2017
Dĺžka: 118 min
Réžia: Jordan Vogt-Roberts
Hrajú: Tom Hidlestone, Brie Larson
ČSFD: 67 %
TRAILER: https://www.youtube.com/watch?v=x22EJTKrkCk