Ktorý film si pozrieme v stredu 22. augusta o 21.00 hod v Letnom kine na Kuchajde?


JA, TONYA

Kráska a netvor. Tak bol svojho času médiami prezentovaný súboj amerických krasokorčuliarok, Tonye Hardingovej a Nancy Kerriganovej. Obe mohli bojovať o zlatú olympijskú medailu v Lillehammeri, všetko však zmenil brutálny útok ex-manžela Tonye na rivalku. Nancy sa napokon podarilo uzdraviť načas a odniesla si olympijské striebro, kým život Tonye sa ubral veľmi zlým smerom. Jeden z najneuveritelnejších príbehov športovej histórie. Allison Janney získala za svoju vedľajšiu rolu vo filme Oscara.
Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2017
Dĺžka: 120 min
Réžia: Craig Gillepsie
Hrajú: Margot Robie, Sebastian Stan
ČSFD: 76 %
TRAILER: https://www.youtube.com/watch?v=d-WA_UzuHJA


KTORÝ JE TEN PRAVÝ?

Má 40, 2 deti a čerstvo sa rozišla s manželom. Vracia sa ku koreňom, do rodného mesta. A roztočí to vo veľkom štýle, ako to len Reese vie 🙂
Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2017
Dĺžka: 97 min
Réžia:
Hrajú: Reese Whiterspoon, Michael Sheen
ČSFD: 55 %
TRAILER: https://www.youtube.com/watch?v=Rl8TFxPGctg

 

LIEK NA ŽIVOT
Ako už to tak často býva, dramatické udalosti začínají väčšinou veľmi nenápadne. Mladý a ambiciózny manažér Lockhart (Dane DeHaan) dostane od nadriadených jednoduchú úlohu. Priviesť zo sanatória pána Pembrokea, nepostrádateľnou hlavu ich spoločnosti. Liečebňa, kam sa pred časom uchýlil a podľa posledného odoslaného dopisu sa z nej ani nechce len tak rýchlo vrátiť, sa nachádza v zastrčenom kúte švajčiarskych Álp.

Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2016
Dĺžka: 146 min
Réžia: Gore Verbinski
Hrajú: Dane DeHaan, Jason Isaacs
ČSFD: 64 %
TRAILER:  https://www.youtube.com/watch?v=lnV6boVln8w