Ktorý film si pozrieme v stredu 15. augusta o 21.00 hod v Letnom kine na Kuchajde?

15:17 PARÍŽ
V podvečer 21. augusta 2015 svet v nemom úžase sledoval oznámenie v médiách o zmarenom teroristickom útoku vo vlaku Thalys #9364 na trase do Paríža – pokusu o teroristický útok zabránili traja odvážni mladí Američania cestujúcí po Európe. Film sleduje životné príbehy týchto troch priateľov, od ich detských čias, cez hľadanie svojho miesta v živote, až po sériu málo pravdepodobných udalostí vedúcich k útoku.

Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2018
Dĺžka: 94 min
Réžia: Clint Eastwood
Hrajú: Ray Corasani, Alek Skarlatos
ČSFD: 71 %
TRAILER: https://www.youtube.com/watch?v=TL_-BE5wDx0

 


MÚMIA
Začneme v Egypte pred 2000 rokmi, kde sa veľmi ambiciózna princezná Ahmanet (Sofia Boutella) chystala na prevzatie vlády v krajine po svojom otcovi a na naplnenie svojho cieľa sa neváhala spojiť s temnými silami a robiť veci, z ktorých tuhla krv. Potrestali ju mumifikáciou zaživa a pochovali ju tak, aby ju nikto nenašel. Ale našiel. O dve tisíc rokov neskôr to nemohol byť nikto iný ako nezničiteľný dobrodruh Nick Morton (Tom Cruise) a archeologička Jenny Halsey (Annabell Wallis).

Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2017
Dĺžka: 110 min
Réžia: Alex Kurtzman
Hrajú: Tom Cruise, Russell Crowe
ČSFD: 54 %
TRAILER: https://www.youtube.com/watch?v=4jRTySKJNrI


WIND RIVER

Stopár Cory Lambert objaví uprostred zasneženej pustej krajiny Wyomingu telo mrtvej indiánskej dievky. Vyšetrovania sa ujíma novopečená agentka FBI Jane Bannerová, ktorá do odľahlej indiánskej rezervácie Wind River prichádza z Las Vegas, úplne nepripravená na drsné podnebie, ktoré tam panuje. Na pomoc s vyšetrovaním si prizve stopára Coryho a spoločne sa snažia doriešiť záhadu…


Krajina pôvodu: UK/Kanada
Rok výroby: 2017
Dĺžka: 107 min
Réžia: Taylor Sheridan
Hrajú: Jeremy Renner, Elizabeth Olsen
ČSFD: 71 %
TRAILER: https://www.youtube.com/watch?v=u8tG3LjEVwY