Ktorý film si pozrieme v sobotu 22. júla o 21.30 hod?

 

SULLY
V januári 2009 sa svet stal svedkom „zázraku na rieke Hudson“, keď kapitán „Sully“ Sullenberger (Tom Hanks) núdzovo pristal s poškodeným lietadlom na ľadových vodách rieky Hudson a zachránil tak život 155 pasažierov na palube. Aj keď verejnosť a médiá hovorili o ojedinelom čine dokazujúcom jeho letecké schopnosti, prebiehajúce vyšetrovanie ohrozilo jeho povesť a kariéru.


Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=9bHX1ZGqVWs
Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2016
Dĺžka: 96 min
Réžia: Clint Eastwood
Hrajú: Tom Hanks, Aaron Eckhart
ČSFD: 83 %

DOMOV PRE NEOBYČAJNÉ DETI SLEČNY PEREGRINOVEJ
Vďaka tajomným stopám, ktoré Jakeovi zanechá jeho milovaný dedko, a ktoré poodhaľujú tajomstvá iných svetov a doby, Jake objaví kúzelné miesto, známe ako sirotčinec slečny Peregrinové pre podivné deti. Jeho tajomnosť i nebezpečenstvo sa začnú prehlbovať, akonáhle Jake spozná jeho obyvateľov a ich zvláštne, neuveriteľné schopnosti, ale aj ich strašlivých nepriateľov. Jake nakoniec zistí, že len jeho vlastná a výnimočná „podivnosť“ môže zachrániť jeho nových priateľov.

 

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=QlmdQ8RPO2g
Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2016
Dĺžka: 128 min
Réžia: Tim Burton
Hrajú: Asa ButterfieldEva GreenElla PurnellSamuel L. Jackson
ČSFD: 70 %

FANTASTICKÉ ZVERY A ICH VÝSKYT
Newt Scamander prichádza do New Yorku so svojim záhadným kufríkom, v ktorom sa nachádza obrovská zbierka vzácnych magických tvorov z jeho ciest okolo sveta. Čo sa môže stať, ak sa nadaný britský kúzelník vydá do Ameriky a jeho zvieratá (niektorá i trochu nebezpečné) uniknú z kufríka?


Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=b1WaSkUcRYo
Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2016
Dĺžka: 133 min
Réžia: David Yates
Hrajú: Eddie Redmaine, Dan Fogler, Colin Farrell
ČSFD: 74 %