Ktorý film si pozrieme v Letnom kine na Kuchajde v stredu 30. júna 2021 o 21.30?Takmer dokonalé tajomstvá

Režisér a scenárista bláznivých komédií zo série Fakjú pán profesor a ich tri hlavné tváre vrátane predstaviteľa samotného profesora sa znovu stretli pred kamerou a natočili spolu ďalšiu skvelú  a mega úspešnú komédiu Takmer dokonalé tajomstvá. Na spoločnej večeri sa zíde niekoľko párov a po pár pohárikoch sa rozhodnú, že svoje telefóny položia na stôl a podelia sa s ostatnými o všetky správy, odkazy aj telefonáty v ten večer. Esemesky sa prečítajú, hovory budú nahlas. Veď o nič nejde, bude zábava. Lenže práve naši múdri mobilní „kamoši“ o nás vedia úplne všetko, poznajú naše tajomstvá, druhé životy, drobné a väčšie lži, milenky aj milencov. Po chvíľke nevinnej zábavy začnú chodiť správy, ktoré by ste so svojimi partnermi či priateľmi radšej nezdieľali. Rozbehne sa séria šialených situácií a trapasov, z ktorých bude čoskoro všetkým pri stole nepríjemne horúco. Odídu domov partnerské dvojice v takom zložení, v akom prišli?

Krajina pôvodu: Nemecko
Rok výroby: 2019
Dĺžka: 111 min.
Réžia: Bora Dagtekin
Hrajú: Elyas M´Barek, Florian David Fitz, Jella Haase, Karoline Herfurth, Frederick Lau, Jessica Schwarz, Wotan Wilke Möhring
ČSFD: 73 %
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=4tbiNQe4EQc&t=8s


Rodičia pod parou

Frank a Nancy v podaní dôstojného Aleca Baldwina a zvodnej Salmy Hayekovej sú manželský pár z príjemnej strednej triedy s domom, priestranným nalešteným autom a s dcérou, ktorú práve odprevadili na vysokoškolský internát do prvého ročníka. K ich idylke spokojného života patrí aj to, že si občas „uhnú“, ale, ruku na srdce, kto nie? Potom sa však nečakane a zo dňa na deň ocitnú úplne na mizine. Jednoznačne sa zhodnú na dvoch veciach: milovanú dcéru musia na drahej škole udržať stoj čo stoj a nikto sa nič nesmie dozvedieť.

Salma Hayek a Alec Baldwin sú rodičia pod parou v bláznivej a nekorektnej komédii o manželoch a rodičoch, ktorí sa z času na času ocitnú pod obraz Boží. Navyše zistia, že sú úplne bez peňazí. Zachovávajú si však noblesu aj súdržnosť a vymýšľajú, ako sa z problémov dostať. Bohužiaľ si k tomu dajú pohárik, rozhodnú sa potajomky prenajať susedov dom a potom už nestíhajú počítať katastrofy, ktoré tým spustia.

Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2019
Dĺžka: 97 min.
Réžia: Fred Wolf
Hrajú: Salma Hayek, Alec Baldwin, Jim Gaffigan, Joe Manganiello, Treat Williams
ČSFD: 34 %
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=IfJagCkpkuM&t=4s