Ktorý film si pozrieme v Letnom kine na Kuchajde v stredu 17. augusta 2022 o 21.00?

Bože, ty si hajzel

Steffi práve ukončila strednú školu a teší sa na svoj posledný triedny výlet do Paríža, kde chce stráviť prvú romantickú noc s Fabianom, svojou stredoškolskou láskou. Ale stane sa niečo, čo nikto nečakal. Jedno stretnutie s lekárom zmení pre Steffi všetko. Zostáva jej menej ako rok života. Jej matka Eva sa ju okamžite snaží ochrániť pred všetkým, čo by mohlo Steffi ešte viac ohroziť. Vrátane plánovanej cesty do Paríža. Jej otec, evanjelický pastor, ju naopak, nechce v rozlete zastaviť. Ako má teraz Steffi túto situáciu vyriešiť? Jednoducho sa rozhodne konať. A to okamžite!

Krajina pôvodu: Nemecko

Rok výroby: 2020

Dĺžka: 98 min.

Réžia: André Erkau

Hrajú: Sinje Irslinger, Max Hubacher, Heike Makatsch, Til Schweiger, Jürgen Vogel

ČSFD: 63 %

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=EH56yJpclFE

Ubal a zmizni

Svieži žánrový debut z pražského Žižkova, nakrútený v štýle gangsterskej komédie. Dvaja kamaráti, Mireček a Vilém, sa živia pestovaním trávy a dostanú ponuku, ktorá sa neodmieta – predať všetky zásoby za jednu noc. Lenže keď uzavrú obchod s nebezpečným mafiánom Bulharom, zistia, že im niekto vybielil skleník. Teraz majú iba pár hodín na to, aby zachránili nielen kšeft roka, ale aj vlastné malíčky.

Krajina pôvodu: Česko

Rok výroby: 2021

Dĺžka: 99 min.

Réžia: Adam Hobzik

Hrajú: Matouš Ruml, Janek Gregor, Lukáš Duy Anh Tran, Predrag Bjelac, Karel Dobrý, Marek Lambora, Martin Hofmann, Leoš Noha, Radim Fiala

ČSFD: 54 %

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=E3wnixXHoSM