Ktorý film si pozrieme v Letnom kine na Kuchajde v stredu 16. augusta 2023 o 21.00?

Ostrov

Dobrodružná romantická komédia Ostrov rozpráva príbeh jednej katastrofálnej dovolenky, ktorá sa pre dvoch rozhádaných manželov skončí niekoľkomesačnou robinsonádou na opustenom tropickom ostrove. Aby sa zachránili a prežili, nezostáva im nič iné, len sa opäť začať počúvať a nájsť si k sebe cestu.

Krajina pôvodu: Česko

Rok výroby: 2023

Dĺžka: 100 min.

Réžia: Rudolf Havlík

Hrajú: Jiří Langmajer, Jana Plodková, Ted Otis

ČSFD: 54 %

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=3SkPR3LXHIc

Shoky a Morthy: Posledná veľká akcia

Shoky a Morthy sú kamaráti od detstva a zároveň youtuberi s dobre našliapnutou kariérou. Morthyho však už ich detinské pranky prestávajú baviť, na čom má podiel najmä vplyv jeho priateľky, ambicióznej influencerky Sáry. Keď posledné video chalanov zožne na sociálnych sieťach vlnu kritiky, ich kanál prestane zarábať a vyslúžia si zaň verejnoprospešné práce, vyzerá to na ich definitívny rozchod. Jedinou šancou, ako si napraviť youtuberskú povesť, je spoločný plán na „poslednú veľkú akciu“. Shoky, Morthy, Sára, svojrázna lovkyňa duchov Lucia a predajca vysávačov (a neúspešný youtuber) Radomil sa vydávajú po diaľnici D1 na divokú jazdu, aby objasnili záhadu Deviatich krížov.

Krajina pôvodu: Česko

Rok výroby: 2021

Dĺžka: 103 min.

Réžia: Andy Fehu

Hrajú: Štěpán Kozub, Jakub Štáfek, Martina Babišová, Andrea Daňková, Tomáš Magnusek, Peter Serge Butko, Jan Nosek Novák, Leoš Noha, Jana Kovalčiková

ČSFD: 58 %

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=qHJswIDKuu4