Ktorý film si pozrieme v Letnom kine na Kuchajde v sobotu 29. júla 2023 o 21.30?

Invalid

Divoké 90. roky. Šuštiakové súpravy, pestrofarebné saká, veľké magnetofóny, videoprehrávače, gýčová dancefloor hudba, videopožičovne na každom kroku, nové spoločenské pomery, záplava rôznych podvodníčkov, začínajúci organizovaný zločin a s ním spojené násilie a korupcia. V tomto čase a prostredí anonymného slovenského malomesta sa odohráva príbeh Laca Hundera – údržbára v múzeu, ktorý je hrdý na svoju prácu, ale kvôli svojej cholerickej povahe sa ocitne v nesprávnom čase na nesprávnom mieste.

Krajina pôvodu: Slovensko

Rok výroby: 2023

Dĺžka: 108 min.

Réžia: Jonáš Karásek

Hrajú: Gregor Hološka, Zdeněk Godla, Ivo Gogál, Daniel Fischer, Sväťo Malachovský, Sáva Popovič, Helena Krajčiová, Martin Šalacha, Oľga Belešová, Jevgenij Libezňuk a ďalší

ČSFD: 81 %

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=96c1x-Ys1vU

Čierny telefón

Finney Shaw je trinásťročný chlapec, ktorému zmení život sadistický vrah. Ten ho unesie a uväzní vo zvukotesnej pivnici, kde nemá zmysel volať o pomoc. V miestnosti z ktorej zdanlivo niet úniku, sa nachádza telefón, aký by ste už len ťažko našli. Finneyho spoločníkmi sa na druhej strane linky stanú predchádzajúce únoscove obete. Tie majú jeden spoločný cieľ – postarať sa o to, aby sa Finneyho príbeh neskončil tak tragicky ako ten ich.

Krajina pôvodu: USA

Rok výroby: 2021

Dĺžka: 103 min.

Réžia: Scott Derrickson

Hrajú: Mason Thames, Madeleine McGraw, Ethan Hawke, Jeremy Davies, E. Roger Mitchell, James Ransone

ČSFD: 67 %

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=2w3HGFWhfHU