Aký film si pozrieme na Kuchajde v stredu 9. augusta o 21.00 hod?

  PREDTÝM, AKO SOM ŤA POZNALA
  Louise vie všeličo. Vie, že sa jej páči práca v bistre a vie, že možno nemiluje svojho priateľa Patricka. Zato nevie nič o klasickej hudbe, nevie, že príde o miesto, a keby tušila, čo ju čaká, asi by tomu aj tak neverila. Will zase po dopravnej nehode stratil chuť do života. Vie, čím bol kedysi a všetko sa mu teraz zdá nepodstatné, a tiež presne vie, ako s tým skoncovať. Zato nevie, že Lou mu vtrhne do života ako náhla búrka. A ani jeden z nich nevie, že jeden druhého navzájom navždy zmenia…

   
  Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=pZxecUrnn-0

  Krajina pôvodu: USA
  Rok výroby: 2016
  Dĺžka: 110 min
  Réžia: Thea Sharrock
  Hrajú: Emilia Clarke, Sam Claflin

  ČSFD: 80 %

  UŽ TERAZ MI CHÝBAŠ
  Milly (Toni Colette) a Jess (Drew Barrymore) boli odjakživa najlepšími kamarátkami. Od detstva spolu zdieľali  absolútne všetko – tajomstvá, šaty, dokonca i chlapcov, s ktorými chodili. Návštevy bujarých večierkov plných alkoholu a drog či vyvádzanie šialeností im zostali od mladosti až do dospelosti. V živote ale raz nastane chvíľa, kedy sa každý musí začať chovať dospelo… Alebo nie? Snažiť sa žiť „dospelo“ má ale rôzne podoby.

   

  Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=aRvzrz9Le2A

  Krajina pôvodu: UK
  Rok výroby: 2015
  Dĺžka: 112 min
  Réžia: Catherine Hardwicke
  Hrajú: Toni Collette, Drew Barrymore

  ČSFD: 73 %

  JACKIE
  Keď je JFK zvolený prezidentom USA, stáva sa Jackie Kennedy (Natalie Portman) jednou z najmladších prvých dám v histórii. Pre jej vrelosť, eleganciu a vybraný vkus ju obdivujú milióny ľudí po celom svete. Potom prichádza okamih, ktorý všetko zmení. Jackie sa vyrovnáva s osobnou stratou, ako milovaná matka a prvá dáma však musí zostať oporou deťom i celému národu. Filmový portrét jednej z najikonickejších žien 20. storočia je príbehom hrdosti, lásky a noblesy, fascinujúcim nahliadnutím do zákulisia Bieleho domu i zachytením dní, ktoré zmenili kolobeh dejín.


  Trailer:
  https://www.youtube.com/watch?v=J94Fu1l_91U

  Krajina pôvodu: USA/Chile/Francúzsko
  Rok výroby: 2016
  Dĺžka: 100 min
  Réžia: Pablo Larraín
  Hrajú: Natalie Portman, Peter Sarsgaard

  ČSFD: 73 %