Aký film si pozrieme na Kuchajde v stredu 30. augusta o 21.00 hod?

AJ DVAJA SÚ RODINA
Malli ste radi Nedotknuteľných? Tak toto je film pre vás J Vtipný a nonšalantný Samuel (Omar Sy) si užíva bezstarostný život na francúzskej Riviére. Jedného dňa ho však navštívi víkendový flirt Kristin (Clémence Poésy) a oznámi mu, že dieťa, ktoré drží v náručí, je jeho. Odovzdá mu dievčatko a utečie. Samuel vyráža s malou Glóriou do Londýna, kde Kristin márne hľadá. Nakoniec mu nezostáva nič iného než si nájsť prácu a vo veľkomeste sa usadiť. Samuel se okúzľujúcim spôsobom púšťa do výchovy malej Glorie.


Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=pTHivWkI5t4

Krajina pôvodu: Francúzsko/UK
Rok výroby: 2016
Dĺžka: 118 min
Réžia: Hugo Gélin
Hrajú: Omar Sy, Clémence Poésy

ČSFD: 83 %

BABA Z ĽADU
Po stretnutí s otužilcom Broňou (Pavel Nový) začína ovdovelá Hana (Zuzana Kronerová) pozvoľna meniť svoj stereotypný život, ktorý sa dosiaľ točil výhradne okolo jej synov (Marek Daniel, Václav Neužil), neviest (Petra Špalková, Tatiana Vilhelmová) a vnúčat. Zatiaľčo šesťdesiatnička Hana prežíva love story, tradičné víkendové obedy v rodinnej vile strácajú idylickosť i a postupne vyplávajú na povrch, že každý z hrdinov má nejaké tajomstvo.


Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=0Z53iSioZs8

Krajina pôvodu: ČR
Rok výroby: 2017
Dĺžka: 106 min
Réžia: Bohdan Sláma
Hrajú: Zuzana Krónerová, Pavel Nový

ČSFD: 69 %

BATMAN VS SUPERMAN: ÚSVIT SPRAVODLIVOSTI
V dobe, kedy svet rieši otázku, akého hrdinu skutočne potrebuje, v obavách z úplne nekontrolovanej moci takmer božského superhrdinu sa stretáva rešpektovaný a silný ochranca spravodlivosti v meste Gotham s najúctievanejším spasiteľom modernej doby v meste Metropolis. A kým medzi sebou Batman a Superman bojujú, rýchlo sa vynoruje nová hrozba, ktorá predstavuje pre celé ľudstvo ešte väčšie nebezpečenstvo než kedykoľvek v minulosti.

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=b5p6dtzV8xM

Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2016
Dĺžka: 151 min
Réžia: Zack Snyder
Hrajú: Ben Affleck, Amy Adams

ČSFD: 63 %