Aký film si pozrieme na Kuchajde v stredu 26. júla o 21.30 hod?

  ÚČTOVNÍK
  Christian Wolff (Affleck) je matematický génius, ktorý má lepší vzťah k číslam než k ľudom. Pod zásterkou malomestskej účtovníckej kancelárie pracuje ako nezávislý účtovník pre niekoľko najnebezpečnejších zločineckých organizácií na svete. S postupným sťahovaním slučky zo strany oddelenia pro boj s organizovaným zločinom ministerstva financií, v ktorého čele stojí Ray King (J. K. Simmons), Christian prijme legálneho klienta: dobre zavedenú spoločnosť, v ktorej účtovníčka (Anna Kendrick) zistila účtovné nezrovnalosti vo výške milióna dolárov. A potom sa začnú diať divné veci.


  Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=RG0Z4piBN6Y
  Krajina pôvodu: USA
  Rok výroby: 2016
  Dĺžka: 128 min
  Réžia: Gavin O‘Connor
  Hrajú: Ben Affleck, Anna Kendrick

  ČSFD: 79 %

   

  V MENE KRVI
  Mel Gibson ako bývalý člen motocyklového gangu „Hells Angel“ John Link, ktorého práve prepustili z väzenia. Slobodu si ale neužije príliš dlho – jeho 16-ročná dcéra Lydie sa dostane do problémov s drogovými dealermi potom, čo je namočená do krádeže špinavých peňazí. Nevinná Lydia si na úteku pred nimi nevie rady, a tak sa rozhodne pre zúfalé riešenie – zavolá otcovi.


  Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=8p9AC-0efXs
  Krajina pôvodu: USA
  Rok výroby: 2016
  Dĺžka: 88 min
  Réžia: Jean-Francois Richet
  Hrajú: Mel Gibson, Erin Moriarty

  ČSFD: 61 %

  SKRYTÉ ČÍSLA
  Skrytá čísla hovoria neuveriteľný príbeh Katherine Johnson (Taraji P. Henson), Dorothy Vaughan (Octavia Spencer) a Mary Jackson (Janelle Monáe), troch geniálnych Afroameričanek, ktoré pracovali v NASA a ktorých výpočty stáli za vyslaním astronauta Johna Glenna na obežnú dráhu. Významne tak pomohli zamiešať poradím súboja v dobývaní vesmíru. Trojica vizionárok nedbala na rasové a genderové predsudky a stala sa inšpiráciou pre ďalšiu generáciu.

   

  Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=94er7ptt-cg
  Krajina pôvodu: USA
  Rok výroby: 2016
  Dĺžka: 88 min
  Réžia: Theodore Melfi
  Hrajú: Taraji P. Henson, Octavia Spencer, Janelle Monáe, Kevin Costner

  ČSFD: 61 %