Aký film si pozrieme na Kuchajde v stredu 23. augusta o 21.00 hod?

  BEZVA ŽENSKÁ NA KRKU
  Sympatická Eliška (Petra Hřebíčková) je na plný úväzok milujúcou manželkou charizmatického a bohatého Pavla (Jiří Langmajer). Ale len do tej doby, než ju na prahu 40tky milým a korektným spôsobom požiada o rozvod. Keď nový život, tak od základov! Eliška sa rozhodne začať od nuly ako učiteľka v malej stredočeskej dedinke. Rázovitý a hyperaktívny starosta (Miroslav Táborský) nasťahuje Elišku do jedného domu s Božíčkom (Ondřej Vetchý), ktorý vďaka svojim vlastným neblahým skúsenostiam so „ženskými definitívne skončil“. A veselohra môže začať J


  Trailer:
  https://www.youtube.com/watch?v=3Xjp-CcmAs0

  Krajina pôvodu: ČR
  Rok výroby: 2016
  Dĺžka: 97 min
  Réžia: Tomáš Hoffman
  Hrajú: Petra Hřebíčková, Ondřej Vetchý, Miroslav Táborský

  ČSFD: 67 %

  MANŽEL NA HODINU

  Milanov vzťah k doktorke Eliške (Eva Holubová) sa vyvíja dobre, a keď sa ju už Milan konečne odhodlá požiadať o ruku, vypadá to, že svadbe nič nestojí v ceste. Teda okrem jednej malej drobnosti – Milan je stále ženatý so Slovenkou Jankou (Zdena Studenková), s ktorou sa pred rokmi akosi zabudol rozviesť.


  Trailer:
  https://www.youtube.com/watch?v=QvjCqGlTi7s

  Krajina pôvodu: ČR
  Rok výroby: 2016
  Dĺžka: 104 min
  Réžia: Tomáš Svoboda
  Hrajú: Bolek Polívka, Lukáš Latinák, Eva Holubová

  ČSFD: 44 %

  ROZPRÁVKA PRE EMU

  Petr Miller pracuje už dlho pre imigračný úrad v Londýne. Zabehaný rytmus jeho života jedného dňa preruší podivný telefonát z Prahy. V nemocnici leží po autonehode slobodná matka, ktorá ho v prípade núdze uviedla ako opatrovníka svojho dieťaťa. Ema je totiž jeho dcéra. Petr je v šoku. Musí ísť o nejaký omyl. Nemá deti a ani netúži ich mať. Aj tak nedokáže nad situáciou len tak mávnuť rukou. Čo ak je Ema naozaj jeho dcéra a on je jej jediná šanca, ako sa vyhnúť detskému domovu?


  Trailer:
  https://www.youtube.com/watch?v=nG-wJuMSYjE

  Krajina pôvodu: ČR
  Rok výroby: 2016
  Dĺžka: 112 min
  Réžia: Rudolf Havlík
  Hrajú: Ondřej Vetchý, Aňa Geislerová

  ČSFD: 73 %