Aký film si pozrieme na Kuchajde v sobotu 5. augusta o 21.00 hod?

  PREČO PRÁVE ON?
  Najhoršie sny sa môžu splniť napríklad i cez Vianoce. A presne to sa stalo Nedovi (Bryan Cranston), ktorý prišiel s rodinou za svojou dcérou Stephaniou (Zoey Deutch) a jej novým priateľom Lairdom (James Franco) do Silicon Valley, kde obaja pracujú. Tešil sa, že na sviatky bude rodina spolu a on sa zoznámi s partnerom svojej dcéry. Jediné, čo ho ale čaká je úplný šok.
  Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=-ZwelWzbD_4

  Krajina pôvodu: USA
  Rok výroby: 2016
  Dĺžka: 110 min
  Réžia: John Hamburg
  Hrajú: Bryan Cranston, James Franco

  ČSFD: 70 %

  VEĽKÝ ČÍNSKY MÚR
  Jej stavitelia museli mať fakt dobrý dôvod, prečo urobili túto najväčšiu stavbu sveta. Veľký čínsky múr je opradený mnohými mýtami. Jedného z nich sa chopil Čang Yimou, ktorý s pomocou Matta Damona natočil veľkolepé dobrodružné fantasy, v ktorom nepôjde o nič menšieho ako o záchranu ľudskej civilizácie. Hollywoodska superstar hrá vo Veľkom čínskom múre mnohými bitkami zoceleného žoldniera Williama Garina, ktorý prišiel na Ďaleký východ získať tajomstvo strelného prachu.


  Trailer:
  https://www.youtube.com/watch?v=pGwUEFgucVY

  Krajina pôvodu: Čína
  Rok výroby: 2016
  Dĺžka: 104 min
  Réžia: Yimou Zhang
  Hrajú: Matt Damon, Pedro Pascal, Willem Dafoe

  ČSFD: 57 %

  THE PROGRAM: PÁD LEGENDY
  The Program: Pád legendy mapuje vzrušujúci príbeh cyklistickej kariéry Lance Armstronga z prelomu tisícročia, kedy zápasí s rakovinou a kedy on i jeho americkí kolegovia v cyklistike dominujú a menia tento iba európsky šport na svetový fenomén. Po celkom siedmych víťazstvách na Tour de France Lance Armstrong odchádza do športového dôchodku ako jeden z najväčších športových hrdinov našej doby s miliónmi dolárov. Tam sa však jeho kariéra nekončí…


  Trailer:
  https://www.youtube.com/watch?v=EV8dFxwpm7o

  Krajina pôvodu: USA
  Rok výroby: 2015
  Dĺžka: 104 min
  Réžia: Stephen Frears
  Hrajú: Ben Foster, Chris O’Dowd, Lee Pace

  ČSFD: 66 %