Aký film si pozrieme na Kuchajde v sobotu 26. augusta o 21.00 hod?

  AKO BYŤ SINGLE
  Existuje správny a nesprávny spôsob ako byť nezadaný, ale… je tu tiež Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamelých sŕdc hľadajúcich vhodného partnera na flirt, manželstvo či niečo medzi tým. A niekde medzi provokatívnym laškovaním a známosťami na jednu noc majú všetci títo nezadaní ľudia spoločné to, že sa potrebujú naučiť ako byť slobodní vo svete, v ktorom sa definícia lásky neustále vyvíja. Spať s kadekým v meste, ktoré nikdy nespí, ešte nikdy nebola tak veľká sranda.


  Trailer:
  https://www.youtube.com/watch?v=UEN6-CaDyBE

  Krajina pôvodu: USA
  Rok výroby: 2016
  Dĺžka: 109 min
  Réžia: Christian Ditter
  Hrajú: Dakota Johnson, Allison Brie

  ČSFD: 59 %

  PRÁZDNINY V PROVENCE

  Leto neskončilo, zábava trvá. Vojto Kotek, Jakub Prachař a Kryštof Hádek sa po zimnej komédii Padesátka vracajú na plátna kín s letnou atmosférou a s francúzskou vôňou v komédii Prázdniny v Provence. Režisér Vladimír Michálek ich obsadil do rolí troch kamarátov a členov hudobnej skupiny, ktorí utečú pred svojou manažérkou až do slnečného Francúzska k tete jedného z nich.


  Trailer:
  https://www.youtube.com/watch?v=nmYdyjlL46M

  Krajina pôvodu: ČR
  Rok výroby: 2016
  Dĺžka: 85 min
  Réžia: Vladimír Michálek
  Hrajú: Kryštof Hrádek, Vojtěch Kotek, Jakub Prachař

  ČSFD: 19 %

  ZOZN@MKA
  „Roky randení, blbnutie na zoznamkách a je to stale rovnaké. Kretén strieda kreténa,“ povzdychne si hrdinka filmu a jej ďalšie rande na inzerát s tvárou Lukáše Pavláska sa rýchle zaradí do jej súboru katastrôf a kreténov. Podobný zoznam príšerných schôdzok postupne rozšiřujú i ďalšie postavy. Sezn@mka je totiž komédia o mužoch, ženách a zaujímavom fenoméne doby – internetovej zoznamke. A samozrejme o tom, co všetko sa na takom rande naslepo môže stať.


  Trailer:
  https://www.youtube.com/watch?v=xFVV3T-L0AY

  Krajina pôvodu: ČR
  Rok výroby: 2016
  Dĺžka: 85 min
  Réžia: Zita Marinovová
  Hrajú: Jiří Langmajer, Adéla Gondíková

  ČSFD: 19 %