Aký film si pozrieme na Kuchajde v sobotu 2. septembra o 21.00 hod?

Nahráva sa

Aký film si pozrieme na Kuchajde v sobotu 2. septembra o 21.00 hod?

Ďakujeme, že ste sa zúčastnili hlasovania!
V tomto hlasovaní ste svoj hlas už využili, každý môže hlasovať len raz.
Najskôr vyberte jednu z možností

  SPOJENCI
  Píše sa rok 1942 a Max Vatan (Brad Pitt) zoskakuje padákom do dun marockej púšte s cieľom zabiť v Casablanke nemeckého veľvyslanca. V meste sa stretáva s Francúzkou Marianne (Marion Cotillard), ktorá má hrať rolu jeho manželky a pomôcť mu so splnením jeho misie. Predstieranie manželskej intimity a zamilovanosti postupne prerastie do skutočnej vášne, a preto po ukončení operácie spoločne odídu do Londýna, kde sa zoberú napriek vojne. Ich rodinné šťastie trvá len do chvíle, kedy se Max dozvie, že i toto môže byť len dômyslná hra, ktorá by vo finále mohla výrazne ovplyvniť výsledok Druhej svetovej vojny.
  Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=rf62OWB4r3s

  Krajina pôvodu: USA/UK
  Rok výroby: 2016
  Dĺžka: 124 min
  Réžia: Robert Zemeckis
  Hrajú: Brad Pitt, Marion Cotillard
  ČSFD: 76 %

  RANDE NASLEPO
  Vzrušujúca práca v luxusnom hoteli – to je vysnívaná budúcnosť Saliyu (Kostja Ullmann). Potom ale ako teenager začne strácať zrak, až nakoniec vidí len zahmlené svetlo a matné obrysy. Svet vidí ako by naň pozeral cez hrubé mliečne sklo. Zdá sa, že jeho životný sen je v úplných troskách. Saliya i napriek svojmu hendikepu postupne získava väčšie sebavedomie, vracia sa do normálnej školy a nakoniec sa dokonca odváži poslať prihlášku na stáž do päťhviezdičkového hotela. Vďaka dôkladnej príprave, pozitívnemu prístupu a hlavne s podporou veľkého blafovania uspeje a miesto získa. Ale nikomu neprizná, že vlastne tak trochu skoro vôbec nevidí. Odhalí ho až jeho nový kamarát a kolega Max (Jacob Matschenz)… A zábava môže začať J


  Trailer:
  https://www.youtube.com/watch?v=Ikk3AqSVG4k
  Krajina pôvodu: Nemecko
  Rok výroby: 2017
  Dĺžka: 111 min
  Réžia: Marc Rothemund
  Hrajú:  Kostja UllmannJacob MatschenzAnna Maria Mühe
  ČSFD: 77 %

  LOGAN: WOLVERINE

  Wolverine (Hugh Jackman) sa vracia. Lenže je na tom teraz trochu horšie. Jeho schopnosť uzdravovania pomaly vyprcháva a elánom tiež zrovna nehýri. Naviac je na všetko skoro sám. Z X-Menov prežíva ešte Charles Xavier známy tiež ako Profesor X (Patrick Stewart), ktorý je ale vážne chorý, stráca pamäť a trpí nebezpečnými záchvatmi ohrozujúcimi jeho okolie. Spoločne sa ukrývajú v opustenej továrni na americko-mexickej hranici.

  Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=DvGZCN40v6o

  Krajina pôvodu: USA
  Rok výroby: 2017
  Dĺžka: 137 min
  Réžia: James Mangold
  Hrajú: High Jackman, Patrick Stewart

  ČSFD: 83 %